Laikas sukti šeimos lizdą?

Projekte Kolibris siūloma unikali galimybė rinktis iš identiško ploto – 51.28 kvadratinių metrų – butų, suteikiant klientams laisvę nuspręsti, kuris aukštas labiausiai atitinka jų asmeninius pageidavimus ir gyvenimo būdą. Vienodi butų išplanavimai palengvina sprendimą, leidžiant sutelkti dėmesį į aukšto teikiamą vaizdą, saulės šviesą ir kitus aukštų skirtumus.

TIPINIS PLANAS

Susipažikite su NAMAIS

Visi projekto Kolibris butai yra identiško 51.28 kvadratinių metrų ploto. Erdvė padalinta į 2 miegamuosius, vonios kambarį ir svetainę sujungtą su virtuve. Balkonas, kaip papildoma erdvė, nėra įskaičiuotas į buto plotą.

Kad planuoti būtų lengviau

Kad būsimų namų erdvę įsivaizduoti būtų paprasčiau ir lengviau, kviečiame susipažinti su tipiniais 2D butų planais.

Taip pat, mes norime norime padovanoti jums ne tik naujus namus, bet ir pradžią jaukiems ir stilingiems namų pokyčiams. Mūsų partneris, architektūros studija SIIN, su malonumu sukurs individualų buto interjero dizaino projektą, skirtą būtent jūsų naujajam būstui. Ši paslauga jums bus suteikta visiškai nemokamai, kaip pirmoji dovana įkurtuvių proga. Tai mūsų būdas pasveikinti jus įžengus į naują gyvenimo etapą ir padėti jūsų namams atspindėti asmeninį jūsų stilių.

Smalsu sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis ir gaukite išsamius atsakymus į visus Jums aktualius klausimus!