KOLIBRIS - IEŠKANTIEMS DAUGIAU

Džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų naują, ekskliuzyvinį projektą Klaipėdoje, Žvejybos uoste - tai tik 12 butų mažaaukštės statybos klinkeriu dekoruotas pastatas, įsikursiantis itin perspektyvioje vietoje. Ši lokacija ne tik siūlo patogų susisiekimą, bet ir žada didelį turto vertės augimą ateityje.

MANO NAMAI

A+ energinio naudingumo klasės pastate kiekvienas butas bus parduodamas su daline apdaila, tačiau statytojas taip pat siūlys pilno įrengimo paslaugą.

Nauji savininkai turės galimybę įsigyti papildomai parkavimo vietą bei sandėliuką, suteikiantys patogumą ir papildomą funkcionalumą.

Visi butai šiame projekte bus gyvenamosios paskirties, tad būsimi savininkai galės gauti maksimalią paskolą, suteikiančią galimybę lengviau ir efektyviau finansuoti savo būsimus namus ir jų įrengimą.

VIETA, VIETA IR DAR KARTĄ VIETA

Žvejybos uostas – tai tikras Klaipėdos perlas, pasižymintis unikalia lokacija, kur susipina jūros gaiva ir miesto pulsas. Čia, kur banga moja į krantą ir kur jūrinis paveldas susitinka su šiuolaikinio gyvenimo tempu, atsiveria nepakartojama galimybė gyventi ar investuoti į nekilnojamąjį turtą.

Jaukus Žvejybos uosto charakteris ir vis auganti infrastruktūra, daro šį rajoną vienu iš labiausiai geidžiamų Klaipėdos mieste. Tai vieta, kur kiekviena detalė yra įkvėpta gamtos ir kultūros harmonijos, suteikianti gyventojams nepakartojamą komforto ir ramybės pojūtį.

Žvejybos uostas – tai vieta, kurioje dabartis susitinka su praeitimi, o jūsų investicija įgyja naujas augimo perspektyvas.

SAULĖS BATERIJOS

Projektas didelį dėmesį skiria ne tik patogumui ir funkcionalumui, bet ir gyventojų laisvalaikiui, todėl projekte bus įrengtos vaikų žaidimo aikštelė ir laisvalaikio zona. Šių zonų dizainas yra atidžiai apgalvotas, siekiant optimaliai išnaudoti erdvę ir užtikrinti, kad visų amžiaus grupių gyventojai rastų sau tinkamą veiklą, tokiu būdu stiprinant bendruomeniškumą ir suteikiant erdvę visaverčiam šeimos laisvalaikio praleidimui.

Projektas išsiskiria savo tvarumu ir inovatyvumu, įdiegiant saulės baterijas ant pastato stogo. Tai suteikia gyventojams galimybę mėgautis ekologiška ir ekonomiška energija tiesiogiai iš saulės. Ši sistema ne tik sumažina priklausomybę nuo tradicinių energijos šaltinių, bet ir užtikrina didesnį tvarumą, kadangi energijos gamyba ir suvartojimas vyksta vietoje, mažinant būsto išlaikymo išlaidas ir padedant susikurti žalesnę gyvenimo aplinką.

GERBŪVIS